Zimní slunovrat a první den Nové Země

Dnes v 11:03 nastává zimní slunovrat a Slunce vstupuje do znamení Kozoroha. Po velmi krátkém dni přijde nejdelší noc v roce. Slunce na své pouti dosáhlo obratníku Kozoroha a začíná se vracet zpět k rovníku. Začíná tak astronomická zima.

Hranice mezi naším světem a tzv. podsvětím je dnes velmi tenká a druhá strana má velkou příležitost. Zároveň se však dnes děje něco tak výjimečného, že kromě zrození Slunce nastává na obloze velmi vzácný jev. Planety Jupiter a Saturn se k sobě na tolik přiblížily, že se z nich na chvíli stane ,,dvojplaneta.“ Po proběhlém novu se k nim dnes přidá i srpeček Měsíce a na nebi tak nastane opravdu mystická konstelace, která nebyla v takové míře viditelná 800 let. Planety se k sobě přibližují údajně každých dvacet let, ale takto blízko byly naposledy v roce 1226. A také při jednom významném okamžiku v dějinách lidstva. Když se narodil Ježíš Kristus a jeho příchod předpovídala tzv. Betlémská hvězda, za kterou byla označována právě záře spojení této konjunkce. Spojení se objevuje v těchto dnech každý večer nad jihozápadním obzorem chvíli po soumraku. V našich podmínkách vzhledem k dlouho trvajícímu zamračenému počasí okem nejspíš viditelné nebude.

Dnes dopoledne je proto ideální propustit vše, co nám již neslouží. Pokud máte čas a chuť, můžete si udělat rituál či ceremonii v přírodě, u svého domácího oltáře, v podobě pomyslného spálení všeho, co již ve svém životě nepotřebujete a vyčištění prostoru kolem sebe. Pokud vám to podmínky neumožňují něco podobného můžete udělat jen ve své mysli a představách. Není důležitý způsob provedení, ale váš záměr. Ukončuje se jeden velký cyklus a začíná éra tzv. Nové Země, o které už Eckhart Tolle napsal stejnojmennou knihu.

V dnešní den na planetu Zemi pronikají opravdu velmi silné vysoké vibrace, které se dotýkají každého srdce na planetě. Záleží pouze na nás, jak moc se otevřeme novému proudu a jak ho nechám projít naším tělem. Srdce je úžasný orgán s vlastním elektromagnetickým polem, které vysílá až do tří metrů. Má svůj vlastní mozek a rozhoduje se podle sebe a podle toho, co cítí a nikdy se nesplete. Každý z nás ví, co opravdu chce svým srdcem a nejde ho obelhat.

Po velmi silném transformačním roce, kdy odcházelo mnoho duší, nastává období, na které jsme všichni tak dlouho čekali a je velká vzácnost, že tady zrovna dnes můžeme být a podílet se na zrození nové planety. Druhá strana to již nebude mít tak jednoduché, protože je zde mnoho duší, které přišly pouze za tímto účelem – pozvednout vibrace planety Země a žít v míru, lásce a světle. Ženy, které jsou teď těhotné, čekají miminka, která se již narodí do Nové Země a také si to tak vybrala, stejně jako další budoucí nově příchozí děti.

Nastává vláda zimy

Toto období až do Tří králů je velmi důležité pro pěstování světla a lásky v sobě. Však i právě světýlka doprovázející Vánoce a výzdobu představují zrození světla. Již naši předci pálili hodně svíček a také purpuru, směs bylin, kterou si připravili již v létě a v těchto svátečních dnech ji vypalovali právě proto, aby očistili sebe, svůj prostor a ochránili ho před vnějšími vlivy. Nastává posvátný čas zrození světla v každém z nás a je čistě jen na nás, jak ho prožijeme a jak začneme Novou Zemi tvořit.

Volte vědomě svá slova, představy a činy, protože se velmi dobře manifestují a mají obrovskou moc. Nyní jsme tvůrci. Vždycky jsme byli, ale naše energie nebyla mnohdy tak silná na vytvoření a splnění našeho záměru. Nyní jsme ale velmi podporováni v tom, co tvoříme.

Neznamená to, že se jako mávnutím kouzelného proutku vše změní a na světě už nebude viditelné žádné tzv. zlo. Jeho energie je tu s námi od počátku a pravděpodobně v jistých formách stále bude jako vyrovnání energie. Ale světelná strana zažívá opravdu velký kvantový skok, který umožňuje po dlouhých letech to, co nebylo možné.

Pamatuji si na 21.12.2012. Seděla jsem doma a psala vánoční přání. Hlavou mi šly myšlenky, co se asi stane a mnoho lidí si dělalo legraci z toho, že se nestane vůbec nic. Očekávali totiž americkou senzaci, která nastane před jejich očima, ale zapomněli, že opravdová změna probíhá hlavně v našich srdcích. U mne se odstartovala přesně 3.3.2013. Pamatuji si ten den jako dnes a vím, že to nebylo nic příjemného. Trvalo to velmi mnoho let, bylo to často vyčerpávající, ubíjející a děsivé. Ale v mnohých ohledech také velmi transformační, očišťující a osvobozující. O své transformaci a psychospirituální krizi jsem napsala také knihu Převoznice mezi světy. Cítím, že právě dnes 21.12.2020 se uzavírá jeden velký cyklus. A my máme to obrovské štěstí být u toho.

Přeji nám všem krásné tvoření a sílu k tomu vykročit do prvního dne Nové Země.

Mějte na paměti, že jsme Láska a Světlo.

S láskou,

Vaše Pavlína

Jako milovnice vědomého ženství se věnuji osobnímu poradenství, metamorfní technice a detoxikaci. Věřím, že duchovní růst jde ruku v ruce s fyzickou očistou.. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů