Pronájem svatební výzdoby

 

Jako žena vím moc dobře, jak důležitý je svatební den v našich životech a jak nádherný tento rituál lásky může být. My jsme si své ano řekli 30.6.2018 a předcházely tomu nemalé přípravy. Byla to nádherná svatba ale již dnes víme, že by se spousta věcí dala udělat snadněji. Všechno klaplo tak, jak mělo a my jsme vděční, že den proběhl přesně tak, jak jsme si ho vysnili. 

Sny se však plní, když na nich usilovně a s láskou pracujeme...

Věděli jsme, že abychom si svou svatbu užili, potřebujeme být na krásném místě, s lidmi, které máme rádi, ale také obklopeni s láskou vyrobenými věcmi. A proto jsem byla více než nadšená, když jsme se s Tomášem rozhodli, že si svou svatební výzdobu vyrobíme sami.

Nám už naše výzdoba posloužila a proto bychom ji chtěli předat dál. Nemáme však to srdce ji prodat, protože pro nás znamená hodně. Proto bychom ji chtěli půjčit všem, kteří svůj den chtějí mít plný krásných věcí a lásky, která je obsažena v každém kousku.

Nechte se unášet, zasněte se a vyberte si to, co je pro vás nejkrásnější a to, co cítíte srdcem jako správné...

1. Stojan na fotografie

Stojan na fotky je zhotoven z plotovek, které mají rozestupy mezi sebou tak, aby se na ně daly fotografie přilepit. Ideální je pořídit si speciální lepící gumu, která vypadá jako žvýkačka. Na každou fotku stačí opravdu malý kousek, který perfektně drží, i když je vítr. Přesto je lepší vytisknout si fotky na fotopapír, místo používání originálu, protože se mohou poškodit. Ale to už je na uvážení každého. Stojan je bez opěry, takže je ideální opřít ho o zeď nebo třeba dřevěná polena a doladit tak element dřeva. Výsledný efekt znásobíte, pokud jednotlivé plaňky obtočíte světelným řetízkem, který působí kouzelně, když se setmí.

Rozměry: výška: 1,35 m x šířka: 1 m                      Cena: 500,- Kč

2. Gentlemen's bar

Možná si říkáte, že je to na svatbách už trochu klišé, ale věřte tomu, že muži tenhle koutek vždy velmi rádi ocení. Nejde o to pít nebo kouřit, ale je to výjimečný den, kdy se dá otevřít výjimečný rum, k němu čokoláda a doutníky, které si člověk nekupuje denně. Spíš jde o zážitek. Můžete použít další dřevěné elementy a výzdoby. Např. obrys země, ze které surovina pochází. Fantazii se meze nekladou. Nic nevypadá tak stylově jako krásně upravení muži v oblecích, kteří postávají se sklenkou a doutníkem. Rázem vás to navrátí do 30. let a z vašich mužů se stanou gentlemani lusknutím prstu. Stojan je z palet a samozřejmě drží jako jeden kus.

Rozměry: výška: 80 cm x šířka: 66 cm                        Cena: 700,- Kč

 

3. Bílé dveře

Bílé dveře už dnes nemohou chybět snad na žádné svatbě, protože mnoho žen si jimi přeje projít a já se jím vůbec nedivím, protože jsem byla jednou z nich. Dveře jsou spojeny trámem, na který je ideální zajistit si květinovou výzdobu, která vše úžasně doladí. Celou konstrukci je třeba hřebíky zabudovat do hloubky asi 10-15 cm, aby měla stabilitu.

Komplet obsahuje: dveře, kovovou ozdobnou klícku s bílou keramickou holubičkou, 2 velké bílé bedýnky, 1 malou bílou bedýnku, bílý kbelík

Rozměry: výška: 1,90 m; délka trámu mezi dveřmi: 1,70 m; šířka jednoho křídla dveří: 60 cm

Cena: 3.500,- Kč

 

4. Tři bílé bedýnky (samostatně)

 

Bílé bedýnky si samozřejmě můžete půjčit i samostatně a nejen pouze v kompletu s bílými dveřmi. Krásně vypadají doplněné květinami. 

Počet: 2 velké bedýnky, 1 malá bedýnka

Rozměry: velká: délka: 46 cm; šířka: 31 cm; hloubka: 25 cm

                   malá: délka: 31 cm; šířka: 23 cm, hloubka: 15 cm

Cena: 400,- Kč

 

5. Bílá klícka s holubičkou (samostatně)

 

 

Také bílou klícku s keramickou holubičkou si samozřejmě v případě vašeho zájmu můžete půjčit samostatně a doplnit s ní tak výzdobu podle sebe.

Výška klícky: 40 cm

Cena: 200,- Kč

 

6. Štafličky s prkýnky

Štafličky měly opravdu velký úspěch, protože jsou krásným prvkem v jakékoli zahradě. Jsou sepnuté řetízkem a proložené třemi dlouhými plaňkami, na které můžete použít vlastní výzdobu podle libosti. My jsme zvolili rámečky s fotkami z našeho předsvatebního focení, lucerničky na svíčky a velké svíčky ve skle. Večer to vypadá opravdu moc romanticky, když se svíčky zapálí. Navíc se svatebčané mohou celý den kochat vašimi společnými fotkami, které jsou krásně vidět a nikdo nemusí listovat v albech nebo fotkách pohozených někde na stole.

Komplet obsahuje: štafle, čtyři dvojprkna 

Rozměry: délka: 1,76 m; 1,40 m; 90 cm; 30 cm x šířka: 12 cm

Cena: 1.500,- Kč

 

7. Květník s ukazatelem

Květník s ukazatelem je příjemným a hlavně navigačním doplňkem pro svatebčany. Co je hezčí, než když je něco krásného zároveň praktické? Ukazatel stojí v květníku, který je z poloviny dutý, aby nebyl tak těžký. Do horní poloviny je ideální dát už hotové bylinky a květiny do hlíny nebo dubové kůry, jako jsme to měli my. Jednotlivé ukazatele jdou samozřejmě natočit a přivrtat podle potřeby. 

Ukazatele s názvy: bar, raut, bbq (barbecue), obřad, hostina, snack

Rozměry: ukazatel: délka 2 m, květník: výška 36 cm x šířka 48 cm

Cena: 1. 000,- Kč

 

8. Březová brána 

Březová brána byla jasná volba. Všichni nám říkali, buď dveře nebo bránu, obojí je zbytečné. Ale my jsme přesně věděli, jak to bude vypadat. Projít dveřmi a dojít k tak krásné bráně to stojí za to. Vyzdobení brány se meze nekladou, ale určitě je krásná květinová výzdoba a bílý závěs či nejrůznější ozdoby. Moc krásně vypadá ve skleněných koulích květina s názvem nevěstin závoj.

Komplet: březová brána, bílý závěs (3 m), tři závěsné koule na květiny

Rozměry: výška: ; šířka: 

Cena: 1.200,- Kč

 

9. Tři závěsné skleněné koule (samostatně)

 

Závěsná sklíčka jsou perfektním doplňkem třeba právě březové brány. Máte-li však pro ně jiné umístění, můžete si je vypůjčit samostatně a dát na libovolné místo. Jsou to skleněné koule s otvorem uvnitř, do kterého můžete umístit květiny ale i jinou drobnou výzdobu dle vašeho uvážení.

Počet: tři skleněné koule

Cena: 200,- Kč

 

10. Hnědé bedýnky

Hnědé bedýnky jsou už takovým evergreenem dnešních svateb. Pokud je svatba ve venkovském stylu, rustikální bedýnky skvěle doplňují celou výzdobu. Můžete je použít podle svých představ. My jsme je dali na paletové stoly pro občerstvení při příchodu hostů. Ale fantazii se meze nekladou. Lze je umístit na stoly s jídlem a použít na jednohubky, dorty, květinové výzdoby a další. Můžete je dát dnem dolů jako podstavec nebo naplnit. 

Počet bedýnek: 8 velkých, 1 malá 

Rozměry: velká: délka: 46 cm; šířka: 31 cm; hloubka: 25 cm

                   malá: délka: 31 cm; šířka: 23 cm, hloubka: 15 cm

Cena: 850,- Kč

Jednotlivě: 150,- Kč za kus, malá za 100,- Kč

 

11. Tři skleněné dózy

Skleněné dózy jsou perfektní na limonády. Pokud vám na vašem svatebním místě vyjdou vstříc, můžete si objednat limonádu podle vašich chutí. Je pak moc příjemné, když se můžete osvěžit limonádou a nemusíte si neustále objednávat vodu ve skle. Zvolte si svou příchuť a doplňte tak skvěle stůl s občerstvením. 

Počet: 2 soudky s přiklápěcím sklem, 1 soudek se šroubovaným víčkem

Objem: 2 x 3 l a 1 x 5 l

Cena: 700,- Kč; jednotlivě 200,- Kč

 

12. Velké březové talíře

Velké březové talíře mohou být ozdobou na svatební tabuli nebo také podnosem pod dort, nejrůznější jednohubky, ale i např. sladké dortíky. Talíře jsou z jedné strany natřené potravinářskou glazurou, mají tedy nádherně hladký a lesklý povrch a případné občerstvení tedy bez obav můžete servírovat přímo na nich. 

Počet: 16 ks

Rozměry: průměr: cca 30 cm; výška: 4 cm

Cena: 1.500,- Kč za komplet; 1.000,- Kč za 10 ks; pod 5 ks 150,- Kč za ks

 

13. Malé březové talíře

Malé březové talířky jsou tenčí a menší, takže je lze využít úplně všude. Ať už pro výzdobu, nebo jako talířek pod občerstvení či jako doplněk. Jsou lehoučké a z jedné strany potřené potravinářsku glazurou a tudíž krásně hladké. Každý talířek je trochu jiný rozměrem i tvarem, ale všechny jsou si podobné.

Počet: 17 ks

Rozměry: průměr cca 22 cm; výška: 2 cm

Cena: 600,- Kč za komplet; 400,- Kč za 10 ks; pod 10 ks 50,- Kč za ks

 

14. Ploché březové svícny

Ploché březové svícny jsou opravdu speciální výzdobou, která dodá vaší svatbě tu pravou atmosféru. Bříza je rozříznuta napůl tak, aby se krásně přizpůsobila jakémukoli povrchu, na který se položí. Ve svícnech jsou otvory na malé čajové svíčky.

Rozměry: velké: 13 ks - 50 cm; malé: 2 ks - 23 cm

Cena: 700,- Kč za komplet; 600,- za 10 ks, do 10 ks 70,- Kč za ks

 

15. Vysoké březové svícny

Vysoké březové svícny mohou doplnit venkovní výzdobu, když se setmí rozsvítit prostor a udělat příjemnou atmosféru. Jsou bytelné, ale zároveň působí velice jemně. Na vrchu svícnu je otvor pro čajovou svíčku.

Počet: 17 ks

Rozměry: výška: 10 cm; průměr: 10 cm

Cena: 700,- Kč za komplet, 600,- Kč za 10 ks, do 10 ks 70,- Kč za ks

 

16. Jutová role

 

Jutová role se skvěle hodí jako doplněk pod bedýnky nebo např. stůl, který můžete zhotovit z palet. Celkově se juta dobře vyjímá na venkovských svatbách, kam se vyloženě hodí. 

Rozměry: délka: 4 m; šířka: 45 cm

Cena: 150,- Kč

 

17. Bílá konvička

 

 

Bílá konvička je nádherným doplňkem bílých bedýnek a klícky a také ji lze půjčit samotnou.

Cena: 200,- Kč

 

Objednávky 

Kontaktujte mne

Instagram
drevena_svatba
E-mail
drevena.svatba@seznam.cz
Facebook
@drevenasvatba