Poselství duše

S velkou citlivostí a láskou pro Vás připravím vhled Poselství duše...

Co si pod tím představit?

Poselství duše

Jedná se o vhled, který vypracovávám na Vaše přání, pokud se chcete dostat blíže ke svojí duši a naslouchat ji. Rovnou vám povím, co Poselství duše určitě není. Nejedná se o žádnou věštbu, ani předpověď. Jestli chcete vědět, jestli je pro vás lepší ten a nebo ten partner, tahle práce či jiná a jak se máte rozhodnout se svatbou, která se kvapem blíží, to u mě nenajdete. Jsem zastáncem toho, že takové odpovědi nepřísluší nikomu věštit. To si každý musí uvědomit ve svém srdci

Poselství duše je vzkaz, vhled pro vás od Vaší duše a průvodců, které kolem sebe máte. Ne všichni se na ně umíme přímo napojit a proto používám různé karty, které mi v případě mohou napovědět více. Nekladete mi žádné otázky a já na žádné neodpovídám. Nepotřebuji a ani nechci znát Vaši minulost, životní příběh či trápení. Není to tak, že by mne to nezajímalo, ale akorát by to zkreslovalo vhled. 

A teď už se dostáváme k tomu, co Poselství duše je. :-) Vhled vypracovávám na 1-2 strany A4 podle toho, kolik toho potřebujete slyšet a vědět :) Obvykle ho obdržíte do 14 dnů, ale podle počtu zpracování se může doba i trochu prodloužit. Přece jen je to proces, který vyžaduje čas a nelze ho odbýt.  Jediné, co k tomu od Vás potřebuji je Vaše datum narození, které mi prosím připiště při platbě do poznámky.

Poselství duše

Jak poselství obdržím?

Přiletí Vám ve do Vaší emailové schránky ve formátu PDF.

Jak dlouho to bude trvat?

Poselství vypracovávám obykle do 14 dnů.

Kolik za něj zaplatím?

Poselství duše stojí 369,- Kč a platí se dopředu převodem na účet. Do předmětu platby zadejte Vaše datum narození. Potřebuji ho k vypracování.