Osobní konzultace

Poskytuji osobní konzultace pro ženy i muže, kteří na cestě životem došli na křižovatku a neví, kam dále. Jsem zastáncem toho, že nikomu není možné poradit ani pomoci, ale je možné navést ho na cestu a otevřít mu nové možnosti, na které bude mít zase svůj pohled. Proto veškerá práce závisí pouze na vás a míře vašeho poznání. Nelze za nikoho jít jeho cestu, pouze mu ukázat směr. Pracovat na sobě však musí KAŽDÝ SÁM.

Kdo jsem?

 • Metamorfní technika
  Certifikovaná terapeutka Metamorfní techniky I. Základní kurz a Metamorfní techniky II. Uvědomění pod vedením lektorky Jitky Třešňákové z asociace Inspirála
 • Joalis
  Certifikovaná terapeutka řízené a kontrolované detoxikace organismu dle MUDr. Josefa Jonáše
 • Průvodcovství
  Magisterský titul v oboru Management cestovního ruchu a státní zkouška Průvodce CR. Cestování po energetických a přírodně silových místech - meditace a vnímání energií.

Ing. Pavlína Zachařová

 

Narodila jsem se v Táboře a zde také teď s manželem žiji. Vystudovala jsem průvodcovství a cestovní ruch a cestování mne také přivedlo na energetická a přírodní místa, kde jsem začala vnímat jinou energii. 

Díky vysoké citlivosti a míře empatie se dokážu velmi dobře vcítit do vnímaní člověka a jeho potřeb.

Jsem zastáncem toho, že i pouhé naslouchání a hlavně naprostá pozornostpřijetí, dělají zázraky.

 

Z čeho vycházím?

 • Psychosomatika
  Z dlouhodobé zkušenosti beru v potaz psychosomatiku, tzn. provázanosti psychiky a jejího vlivu na tělesné orgány a pochody. Dle fyzických potíží lze vystopovat původ v chování člověka, jeho myšlenkách, slovech i činnostech. Stejně tak lze z chování vyčíst již nastávající vliv na tělesné pochody. Na zdraví člověka má vliv ženský i mužský aspekt, jednostranné činnosti, ale i přesvědčení.
 • TČM - Tradiční čínská medicína
  Využívám znalosti meridiánů a akupunkturních drah a bodů, povah jednotlivých orgánů a jejich souvislostí s psychikou člověka. Doporučuji cvičení orgánové soustavy podle hodin a činnosti orgánů.
 • Jóga
  Jóga není jen cvičení jednotlivých ásán, ale také způsob života, vnímání a přijímání toho, co je tady a teď. Doporučuji vhodná cvičení vhodná pro jednotlivé orgány a celkovou psychiku člověka.
 • Detoxikace
  Využívám jako doplněk k indikaci akupunkturních bodů a doporučení detoxikace jednotlivých orgánových okruhů nebo jako doplnění k celkové terapii a zjištění zatížení organismu toxiny.
 • Vědomé ženství
  V případě žen můžeme probrat cestu k vědomému ženství, bezbolestné a harmonické menstruaci, láskyplnému sexuálnímu životu a oživení centra našeho ženství - dělohy.
 • EFT - Technika emoční svobody
  Při sezeních v případě potřeby využívám i techniku EFT, při které se pomocí ťukání na příslušné reflexní body, můžeme dostat k jádru problému a efektivně ho řešit velmi jednoduchou a účinnou metodou.
 • Čakry
  Energetická centra v těle, jenž ovlivňují vždy určitou žlázu s vnitřní sekrecí a jimiž je energie přiváděná k jednotlivým tělesným orgánům. Povíme si, jaké barvy, chování, myšlenky a aspekty je ovlivňují.
 • Astrologie
  Velký životní vliv představuje narození člověka, postavení planet, znamení zvěrokruhu a tím i přiklonění se k danému horoskopu. Samozřejmě přihlížím i k vlivu měsíčního cyklu a jednotlivým fázím Měsíce.
 • Meditace a mantry
  Důležitou součástí mých doporučení je především meditace. Vycházím ze starých hinduistických učení a zpěvů.
 • Pohled do karet
  V případě zájmu klienta využívám také karty. Nikomu nevěštím budoucnost. Do karet nahlížím pouze pro zhodnocení současné situace a inspirace, která nemusí být zjevná bez nich. Používám Osho tarot, mýtický tarot, Zdravotní karty archanděla Rafaela, Karty duchovních průvodců a další.
 • Reflexologie
  Také vycházím z reflexních bodů plosek nohou, rukou, jazyka a dalších míst po těle. Masáží jednotlivých plošek lze velmi pozitivně ovlivnit psychický i fyzický stav jedince.
 • Sny
  Ke každému promlouvá jeho duše různými způsoby a v mnoha případech jsou to právě sny, které mohou znamenat něco jiného než to, co se zrovna zdálo. Významy snů jsou velmi důležité. Stejně tak se společně můžeme podívat na spánkovou paralýzu, která nemá od snění daleko, ale je takovým jeho přemostěním.
 • Bdělý trans
  Nejedná se o nic děsivého, jak by se na první pohled mohlo zdát. Klient je stále při vědomí, pouze se dostává do lehce změněného stavu vědomí tím, že se plně soustředí na to, co vypráví a terapeut ho bezpodmínečně v danou chvíli přijímá. To se vám může stát i na kafi s přáteli. :-)

Jak probíhá konzultace?

Diskrétnost

V plné důvěře a zaručením naprosté diskrétnosti. To, co si povíme zůstává pouze mezi námi. Nic si o klientovi nezapisuji a není o něm nikde veden žádný záznam.

Délka sezení

Vstupní sezení trvá obvykle 1,5 až 2 hodiny. Vidíme se poprvé a je proto nutné probrat všechno, ce je pro vás důležité. Následující konzultace mohou být od 1 do 2 hodin. To záleží zcela na vás.

Obsah

Budeme si povídat o všem, co je v danou chvíli třeba a dojdeme společně k závěru různých možností, které pro vás budou ty nejlepší.

Co mohu doporučit po sezení?

 • Knihy, knihy a zase knihy
  Jako autorka vlastní knihy Převoznice mezi světy a milovnice všech dalších vám téměř se 100% pravděpodobností doporučím knihu na míru a určitě vám nebudu nutit pouze tu svou. :-) Knihy jsou úžasným učitelem, protože každý si vždy přitáhne a dozví se přesně o té, kterou si potřebuje přečíst. Nikdo mu nic nenutí a člověk se sám s pomocí vlastní představivosti a pochopení dostává k novým informacím a otevírá vlastní vědomí, které pozvedá na vyšší úroveň. Duchovní literatura je jeden z nejúžasnějších způsobů jak se dostat k sobě bez cizího vlivu. Když už bude informací moc, jednoduše knihu zaklapnete a vrátíte se k ní až vy uznáte za vhodné. Třeba už nikdy. Také je v pořádku mít rozečteno několik knih najednou, protože v každé si najdete přesně to, co se máte dozvědět.
 • Hudba
  Nedílnou součástí vývoje lidské duše je hudba. Ať už se bude jednat o meditační hudbu, mantry, zpěvy či pouze zvuky přírody, určitě se najdete tu svou. Já zejména doporučuji keltskou, indiánskou, ale i hudbu pro ženy.
 • Filmy
  Světe div se, ale i spousta filmů v sobě nese opravdu hlubokou myšlenku duchovního vývoje. A když to bude potřebné i takové doporučení ode mne můžete dostat.
 • Bylinky
  Jako milovnice české přírody a bylinek mohu doporučit určité bylinky a to buď pro vnitřní užití, vnější mazání, aromaterapii nebo vykuřování.
 • Vlastní iniciativa
  Samozřejmě vše je ale na vás a proto také jen na vás bude, jak se bude vše vyvíjet. Ať už se bude jednat o procházku, psaní deníku, venčení psa, či říkání si afirmaci před zrcadlem, nějak budete muset začít a najít si to své.
 • Detoxikační preparáty Joalis
  Jako certifikovaná terapeutka řízené detoxikace podle MUDr. Joefa Jonáše vám mohu v případě zájmu po měření doporučit preparáty pro detoxikaci a očistu vašeho těla.
 • Afirmace a změna slovníku
  Ano, čtete dobře. Je možné, že vám doporučím změnit váš navyklý slovník a častá tvrzení, která o sobě vedete třeba i v legraci. Slova mají neuvěřitelnou moc a dnes a denně tvoří váš život. Používejte je proto s rozmyslem. Afirmace neboli pozitivně směrované nové výroky společně sestavíme a nahradíme jimi ty staré a nefunkční. Tím rozbijeme staré myšlenkové programy jako domeček z karet.
 • Tělové svíce a moxa
  Je možné, že vám také doporučím tělové svíce, které jsou velmi účinné při odstraňování již zhmotnělých emocí z vašeho těla. Moxa je zase pelyňkem napěchovaná vykuřovací tyčinka, která zahřívá reflexní body po těle podle potřeby.
 • Změna stravy a návyků
  Je dost pravděpodobné, že vám doporučím změnu stravovacích návyků, pití, spaní či zařazení tělesných aktivit jako např. jógy.
 • Odkážu vás dál
  Samozřejmě ani mé vědomosti a prožitky nejsou bezbřehé a proto v případě, že to budu považovat za důležité vám doporučím terapeuty, maséry, popř. i pokrokové lékaře, apod.

Jak se na konzultaci připravit?

Přijďte

Prostě přijďte a ničeho se nebojte. Sdílené trápení je vždy poloviční a každý problém má řešení. Pokud chcete vezměte si tužku a papír a můžete si zapsat to, co si budete chtít zapamatovat.

Cena

1 hodina za 400,- Kč. Každá další půlhodina 200,- Kč. Počítejte s tím, že vstupní konzultace obvykle trvá 1,5 až 2 hodiny, abychom se k něčemu dobrali. Délka dalších sezení je na vás.

Objednání

Objednat se můžete u mne na čísle 776 591 183 nebo na e-mailu svobodna.duse@email.cz

Kde mne najdete?

V Táboře, v budově Jihočeské univerzity. Ve 4. patře, v místnosti MUDr. Vladimíry Koutenské. Ulice Vančurova 2904.

Jak často přijít?

Záleží to zcela na vás. V začátcích je dobré přijít alespoň jednou za 14 dní nebo měsíc, pokud na sobě opravdu chcete pracovat. Později stačí jednou za čas tak, jak to budete cítit. Někdo přijde třeba jen jednou. Hlavní práce se stejně bude odehrávat u vás. Já mohu pouze inspirovat a doporučit.

S čím mohu přijít?

Úplně s čímkoli. Jsem zastáncem toho, že každá fyzická věc je provázána s psychikou a naopak a vše se krásně prolíná a doplňuje. Ale se zlomeninou ani vyhozeným ramenem vám nepomůžu. :-)

 S čím tedy opravdu mohu přijít?

 • Psychospirituální krize
  Dnes velmi častý jev. Jedná se vlastně o to, že se duše člověka probouzí a on dostává nejrůznější signály, které může zaměňovat za psychickou či fyzickou poruchu. Pod správným vedením či uvědoměním si sebe sama, je to však pozitivní začátek nekonečné duchovní cesty.
 • Spánková paralýza
  Jedná se o stav pro mnohé mezi nebem a zemí. Také jde o aspekt duchovního probuzení, který se objevuje hlavně v začátcích. Mozek se je už vzhůru, ale tělo ještě spí, takže je jako paralyzované a člověk se nemůže hnout. Je jakoby probuzeným ve spícím těle a to doslova. Často je to doprovázené i halucinacemi, slýcháním hlasů, vídáním postav, atd.
 • Otázky ženství
  V dnešní době je to už snad téměř epidemie žen, které mají problémy cyklem, početím, ženským aspektem života a probuzení své vnitřní ženy.
 • Vztahy
  Nekonečná otázka vztahů a to jak milostných, rodinných či pracovních. I toto všechno se dá ovlivnit a zharmonizovat prací na sobě.
 • Chronické fyzické a psychické potíže
  Podíváme se společně, kdy se problém poprvé objevil, co mu předcházelo, jak to probíhalo a za jakých okolností se děje dnes.
 • Traumata
  Úmrtí v rodině, prožité potraty, syndromy vyhoření. I to vše naše duše vnímá a čeká na vyléčení.
 • Osobní rozvoj
  Nemáte žádné větší potíže, cítíte se tak nějak zdraví, ale i přesto vám něco nedá spát a vy si připadáte jako vtaženi do duchovna a spirituality? Vaše duše se probouzí a bude ráda, když nastoupíte na tu správnou cestu a naplníte svůj osud a potenciál tady na planetě Zemi.

Kontakt

Už teď se těším na vaši návštěvu.

Mobil
+420 776 591 183
E-mail
svobodna.duse@email.cz
Facebook
@svobodnaduse.blog

Upozornění

Mějte prosím na paměti, že osobní konzultace v oblasti zdravého životního stylu nenahrazuje žádné lékařské vyšetření, doporučení, psychiatrickou ani psychologickou léčbu. Nevysazujte ani neměňte dávkování svých léků bez předchozí dohody s vaším lékařem. V případě jakýchokoliv akutních fyzických či psychických obtíží, navštivte lékaře.