OBJEDNÁVKA KNIHY:

Převoznice mezi světy

  • ANO
    Vím, že tímto objednávám knihu Převoznice mezi světy, která stojí 239,- Kč + poštovné 60,- Kč a za knihu tak celkově zaplatím 299,- Kč s tím, že mohu platit pouze převodem.
  • ANO
    Vím, že po zaplacení mé objednávky mi kniha přijde v bublinkové obálce.

Přečtěte si recenze čtenářů:

,,Knihu Převoznice mezi světy bych doporučila zejména čtenářům, kteří mají v oblibě Paola Coelha, ale věřím, že to své si tam najdou všichni, kdo jsou otevřeni světu, nejsou konzervativní, dokáží se zamyslet i nad tím, co není hmatatelné a chtějí lépe poznat sama sebe. A také těm, kteří již přečetli mnoho knih z oblasti osobního rozvoje a zjistili, stejně jako já, že spousta těchto publikací vaří jenom z vody a text jde jen po povrchu. Netvrdím, že se se vším čtenář ztotožní, ale Pavlína Zachařová ve své knížce nabízí možnost se na život podívat z jiné perspektivy a je jen na čtenáři, co si z toho odnese."
Jolana HlušičkováRedaktorka literárního serveru VašeLiteratura.cz
Knihu Převoznice mezi světy od Pavlínky Zachařové jsem přečetla jedním dechem. Kniha nás pouští do příběhu, který nám ukazuje úzký vztah mezi nebem a Zemí, nutila mě se zamyslet nad ovlivněním Vesmírem...když čteme mezi řádky, je nutné zamyslet se nad naší existencí zde...Krásný příběh ❤🙏😇
Kristýna VáchováPřítelkyně a právnička

Máte jakékoli otázky?

Neváhejte mne kontaktovat na e-mailu: svobodna.duse@email.cz