Metamorfní technika – jemný dotyk motýla

O metamorfní technice, jinak také známé jako motýlí masáži, jsem se dozvěděla od mojí sestry. Žije ve Španělsku a když jsme si spolu jednou telefonovaly, tak se mi o tom zmínila. Vůbec jsem nevěděla o co jde, ale lákalo mě na tom, že se jemnou masáží rozpouští bloky v páteři, které si člověk mohl uložit ještě v prenatálním období, když byl u maminky v bříšku. A hlavně, že je to prospěšné pro lidi, kteří se třeba nenarodili úplně košér, zrovna třeba jako já…

Na světě není větší síla, než jemnost.

Zatímco moje sestra byla jen zvláštním kanálem, skrze který se ke mě informace dostala, ona sama na masáži nakonec nikdy nebyla. Já jsem v Praze našla tu nejšikovnější a moc milou paní masérku Zdeňku Polákovou, které bych tímto chtěla ještě jednou za vše moc poděkovat. Metamorfika byla jedna z nejnovějších věcí, kterou jsem vyzkoušela a byla jsem nadšená z toho, jak je jemná a hlavně příjemná. Neměla jsem vůbec žádné předsudky, ale myslela jsem si, že když je technika takhle jemná, že asi nebude fungovat moc rychle a nebo dokonce trvale. Ale byla jsem šokovaná, jak se věci začaly rychle měnit.

Začala jsem se cítit klidnější a měla jsem vytříbenou mysl.

Už po první návštěvě jsem cítila takovou tu mne známou příjemnou energetickou únavu, začala jsem klidněji spát a po delší době nechuti k jídlu, jsem zase získala ten správný a příjemný hlad. Na motýlí masáži je zajímavé to, že terapeut vůbec nevkládá žádnou energii do klienta a pouze jemnou masáží reflexních zón páteře na nohou, rukou a hlavě, rozvolňuje případné bloky. Dlouho jsem si myslela, že vše musí jít přes bolest, ale u metamorfní techniky jsem se přesvědčila, že jemnost je to, co všichni právě teď potřebujeme. Už bylo dost násilí, bolesti a traumat. Není čas se tím vším zdržovat, je čas žít lásku.

Právě je ten pravý čas na lásku.

Co se mi hlavně líbí je to, že člověk se terapeutovi vůbec nemusí svěřovat se svou anamnézou nebo tím, co ho trápí. Naopak – čím méně toho terapeut ví, tím lépe. Není tak zatížen klientovým příběhem a nesoustředí se na to, co chce klient změnit, protože právě tím dochází k blokaci. Přestože si přejeme určitou věc vyřešit, tak tím, že se na ni neustále znovu soustředíme, ji pouze navracíme do života.

Není potřeba znovu odžít prožité trauma. 

Při mnoha terapiích a sezeních je cílem nalézt trauma, znovu ho prožít, nebo ho dokonce měnit a přetvářet na jiný scénář. Ale jak chcete změnit, to co se stalo právě proto, že se to stát mělo? Mohli byste tím přece zasáhnout do osudu dalších lidí a ten není v našich rukou, abychom ho měnili. Při motýlí masáži dochází k rozvolňování bloků zapsaných do páteře v období prenatálu, ke spuštění samoléčebného procesu, k rušení starých a nefunkčních myšlenkových vzorců a k návratu do plného potenciálu lidské duše v tomto těle a životě. Často se totiž stane, že pod nánosem cizích očekávání, výchovy, nároků, práce a stresu zapomeneme na naše poslání a cestu duše. Jsme potom doslova jako tělo bez duše a bloudíme a potloukáme se životem, protože vlastně nevíme, co a jak.

Duše vždy ví, kudy jít. 

Při metamorfní technice se uvolní právě jen tolik, kolik dokážeme zvládnout a pozvolna to odchází bez nutnosti znovu to prožít. Proto je vhodné masáž provádět max. 1 týdně, aby tělo a duše měly dostatečný čas vše zpracovat. Vhodné je absolvovat masáž alespoň 8-10 krát, protože dochází k trvalému účinku a čím častěji masáž probíhá, tím hlouběji účinky jdou. U první série návštěv se většinou upraví emocionální bloky z prenatálního období. Později si tělo i duše samy řeknou, kam až mohou zajít. Spoustě lidí se stalo, že se jim po vyřešení jejich prenatálu, začaly řešit rodové linie i vzdálenější vztahy.

Když uzdravíme sebe, uzdravujeme tím všechny lidi kolem i naši planetu Matku Zemi.

Nikdo vám neslíbí, co přesně se vyřeší vám díky této jemné a účinné metodě. Ale dělat něco pro sebe s jemností a láskou je vždy prospěšné. Pokud jste z Tábora a okolí, můžete metamorfní techniku zkusit právě u mne.

Přeji vám krásné jarní dny.

Jako milovnice vědomého ženství se věnuji osobnímu poradenství, metamorfní technice a detoxikaci. Věřím, že duchovní růst jde ruku v ruce s fyzickou očistou.. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů